Maya Butik olarak; Ocak 1989’dan günümüze perakende sektöründe butik işletme olarak faaliyet göstermekteyiz. Bayan giyimde modanın en trend ürünlerini mağazamızı ziyaret etme fırsatı bulamayan müşterilerimize 2012 Mart ayından bu yana ulaştırarak online mağazacılıkta da her gün binlerce müşterimizin tercihi olmaya devam etmekteyiz. Online alışveriş sitemiz olan www.mayabutik.com üzerinden, kredi kartınızla ve üstelik peşin fiyata 3 taksitle satın alma kolaylığı sağlamaktayız. Dileyen müşterilerimiz havale seçeneğini de tercih edebilir.
Müşterilerimizin güvenle bizi tercih etmesinin en önemli nedeni sergilediğimiz ürünleri bizzat deneyerek fotoğraflamak ve gördükleri şekilde hizmet almalarını sağlamamızdır. Değişim ve iade konusundaki yaklaşımımız ise müşterilerimizin tereddüt etmeden alışveriş yapmasını sağlayan bir diğer unsurdur.
Güveninizi boşa çıkarmamak için her gün bir öncekinden daha fazla çalışıyor ve memnuniyetinizi fazlasıyla önemsiyoruz. Şirket adımızın tarihçesi bildiğimiz “maya” anlamında olmasa da, mayamızda dürüst, şeffaf ve memnuniyet odaklı kazanç isteği mevcuttur Sevgilerimizle, keyifli alışverişler diliyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR