1) Ürünler Kaç Gün İçinde Ulaşıyor?

Cevap : Gönderileriniz normal şartlarda 2-3 iş günü içinde ulaşmaktadır. Bu bilgi genel olup, çoğu kargomuz ertesi gün elinizde olacak şekilde de ulaşabilmektedir. Tatil günleri ya da olumsuz hava şartları gibi nedenlerde gecikmeler yaşanabilmektedir.

2) Kargom Nerede?

Cevap : Siparişinizin alınması durumunda kargo çıkışı olmamışsa aynı gün tarafınıza kargolanır. Kargonuzun takip numarasını Müşteri Hizmetleri Numaramız olan +90 (535) 349 39 69 WhatsApp numaramız ile irtibat kurarak öğrenebilir, sizin için sorgulanmasını talep edebilir ya da tarafımızdan verilmiş olan takip numarası ile ilgili kargo şirketinin, kargo sorgulama bölümüne takip numaranızı yazarak sorgulayabilirsiniz.

 

 3) Kargo Ücreti Nedir? Belirli Bir Tutarda Ücretsiz Kargo Seçeneği Var mıdır?

Cevap : Kredi kartı, Garanti Pay, Havale/EFT gibi ödeme seçenekleriyle yapılan tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir. Kapıda ödeme yapılırsa, Kargo ücreti : 9 TL'dir. Ayrıca 150 TL ve üzeri kapıda ödeme alışverişlerinizde de kargo ücretsiz olup, 9 TL'lik kargo bedeli tarafımızca karşılanmaktadır. İade durumunda ise bu tutar alıcıdan kesilmektedir. Detaylı prosedüre iptal ve iade linkimizden ulaşabilirsiniz.

 

4) Kargom Hangi Kargo Şirketi ile Tarafıma Ulaştırılacak?

Cevap : Sürat Kargo ve MNG Kargo ile çalışmaktayız. Sipariş aşamasında hangi kargo şirketini tercih ederseniz gönderiniz O kargo firması ile gönderilecektir.

 

5) Değişimi Nasıl gerçekleştireceğim?

 Cevap : Değişim & İade taleplerinde İrtibat kurulması gereken müşteri hizmetleri numaramız +90 (535) 349 39 69 veya +90 537 656 17 17 WhatsApp numaralarımızdır. Değişimi istenilen ürün/ürünler bu numaralarımızdan herhangi biriyle irtibat kurarak belirlenmelidir.

Değiştirmek istenen ürün/ürünler anlaşmalı kargolarımızdan olan MNG kargo ile tarafımıza 242 474 824 alıcı kodu ile karşı ödemeli gönderilmelidir. Eğer diğer anlaşmalı kargomuz, Sürat Kargo ile gönderilecekse 1221580476 alıcı kodu ile karşı ödemeli tarafımıza iletilmelidir. MNG ve Sürat kargo dışındaki kargo şirketleri ile gönderilen ve ödemesi yapılmayan kargolar tarafımızca kabul edilmeyecektir. Farklı kargo şirketi ile gönderim sağlanacaksa gönderim ücreti ALICI tarafından ödenmelidir. İlgili kargo MAYA BUTİK'e ulaşınca seçilen ürün ya da ürünlerin varsa fiyat farkı ve +18 TL kargo ücreti kapıda ödenecek şekilde faturalandırılarak tarafınıza ulaştırılır. Kargo ücreti detaylarına Değişim ve İade linkimizden göz atabilirsiniz.

 

6) İade İşlemi Nasıl oluyor?

Cevap : İade & ve Değişim talepleri ile ilgili Müşteri Hizmetleri numaramız +90 (535) 349 39 69 WhatsApp numarası olup, talebinizi iletmeniz halinde süreç başlayacaktır. Ürün/Ürünler tarafımıza  anlaşmalı kargomuz olduğu için Sürat Kargo ile 1221580476 alıcı kodu ile yukarıda belirtilen süre içinde, karşı ödemeli gönderilmelidir. Diğer kargo şirketleri ile gönderilen ve ödemesi yapılmayan kargolar tarafımızca kabul edilmeyecektir. Farklı kargo şirketi ile gönderim sağlanacaksa gönderim ücreti ALICI tarafından ödenmelidir. Ürün / ürünlerin tarafımıza ulaşması durumunda müşteri hizmetleri numaramıza iletmiş olduğunuz banka hesabınıza ya da alışveriş aşamasında ödeme yapmış olduğunuz banka kartınıza ilk gönderimde ödenmiş olan kargo ve varsa kapıda ödeme ücreti düşülerek ürün bedeli şeklinde iade edilecektir. İade işlemi "abiye ürün" dışındaki ürünleri kapsamakta olup, 20.08.2019 tarihinden itibaren abiye ürünlerde sadece  beden değişimi yapılmaktadır. 

 

7) İndirimli Ürünlerde Değişim ve İade İşlemi Nasıl oluyor?

Cevap : İndirime giren ürünlerde değişim ya da iade yapılmamaktadır. Sezon hızlı değiştiği için, elde kalan sezon ürünleri zararına fiyatla satılmaktadır. Amaç bu ürünlerin bitirilerek yeni ürünlere yer açılmasıdır. Dolayısıyla değişim ve iade gerçekleştirilememektedir.

  • ANCAK YENİ SEZON ÜRÜNLERİNE YAPILAN, DÖNEMSEL İNDİRİM KAMPANYALARI  (Örnek %20 İndirim Kampanyası ) ALTINDA SATILAN ÜRÜNLER BU KAPSAM DIŞINDADIR.